Naturalne świece zapachowe | Paolo Argento
kreska

Paolo Argento to rodzinna firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży produkcji wkładów i eleganckich świec zapachowych. Zależy nam, aby nasze świece zapachowe były ekologiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego, a przy tym odznaczały się wysoką jakością. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji naturalnych świec zapachowych wykonanych z wosku sojowego. Nasze naturalne świece zapachowe są nietoksyczne i w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Do produkcji naszych naturalnych świec zapachowych stosujemy tylko naturalne składniki i nie dodajemy do nich żadnych chemicznych substancji. 

Zalety sojowych świec zapachowych

Świece sojowe są niezwykle wydajne, palą się nawet o 50% dłużej niż świece wykonane z wosku parafinowego, a także uwalniają znacznie mniejsze ilości dwutlenku węgla do atmosfery niż tradycyjne świece z wosku pszczelego. Świece sojowe z drewnianym knotem nie kopcą się i przez cały okres palenia uwalniają delikatny, aromatyczny zapach. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką ofertę świec zapachowych o aromatach kwiatów i owoców. Produkowane przez nas świeczki zapachowe w szkle posiadają drewniane knoty, które gwarantują mały, iskrzący się płomień. Oferujemy świece zapachowe w szkle, dzięki czemu są one niezwykle eleganckie i stanowią gustowny element wykończenia wnętrza.

Personalizowane świece zapachowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy również specjalną ofertę biznesową. Oferujemy świece zapachowe z logo firmy bądź innym wskazanym przez Państwa nadrukiem, czyli świece zapachowe personalizowane. Świece zapachowe personalizowane to oryginalny i niebanalny pomysł na prezent dla pracowników czy klientów, który jest jednocześnie reklamą Państwa firmy. Świece zapachowe na prezent są uniwersalne i eleganckie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty świec zapachowych premium naszego sklepu internetowego! Naszym klientom proponujemy wysokiej jakości świece sojowe z drewnianym knotem, które nie tylko pięknie pachną, ale też są ekologiczne i zdrowe. Zapraszamy też do zapoznania się z ofertą naszych soli kąpielowych.