Doskonały pomysł na prezent? Świeczka personalizowana!

Doskonały pomysł na prezent? Świeczka personalizowana!

Świece z wosku sojowego są pomysłem Amerykanów, ale Polacy szybko go podchwycili i od niedawna są bardzo popularne. Świeca sojowa jest produkowana z najwyższej jakości materiałów. Mamy więc wosk sojowy, bawełniany knot, olejki zapachowe i szklane opakowanie. Wosk nie powinien być mieszany z parafiną, ponieważ soja ma być naturalna, bez pestycydów i innych szkodliwych dodatków. Knot jest również ekologiczny, więc świeca czysto się pali i jest bezpieczna dla zdrowia. Olejki zapachowe dodawane do produkcji świec, nadają jej wyjątkowego charakteru. Olejki muszą być dodane we właściwych proporcjach, by powstała symfonia zapachów. Świece produkowane są masowo lub ręcznie. Jeśli mamy produkt ręczny, jest wytwarzany na specjalne wydarzenia, na zamówienie. Warto sprawić komuś wyjątkowy prezent.

Świeczki spersonalizowane na prezent

Świeczki spersonalizowane stają się elementem dekoracyjnym wnętrz i dlatego są znakomitym pomysłem na prezent. Wręczane na Boże Narodzenie, Wielkanoc, imieniny, urodziny, specjalny jubileusz, rocznicę ślubu, oraz na wiele innych okazji. Co ciekawe, możemy zamówić sobie dowolny wzór, kolor, zapach i kształt. Świeczki zapachowe z grawerem, cieszą oko i są ogromną niespodzianką dla osoby obdarowanej. Mogą być ze zdjęciem, napisem, symbolem itp. Świeczki spersonalizowane wytwarzane są w wybranym kształcie. Jeśli jesteśmy zaproszeni na tzw. parapetówkę do przyjaciela i nie wiemy czym obdarować, to producent Paolo Argento wykonuje świece o aromatach kwiatów i owoców, z drewnianymi knotami, dające mały, iskrzący się płomień. Świece są w szklanych pojemnikach, więc wyglądają niezwykle elegancko i z pewnością staną się gustownym elementem wykończenia wnętrza, oczywiście znakomitym prezentem lub dodatkiem do upominku.

Świeczka spersonalizowana z logo firmy

Nie ma biznesu bez gadżetów reklamowych. Oczywiście chodzi o logo firmy. Wiemy jak trudno wymyślić dziś nowy gadżet, który zostałby zapamiętany przez klienta. Nie chodzi o drogie alkohole czy produkty skórzane, ale o coś taniego i praktycznego, ale wyjątkowego. Dobrym pomysłem jest np. spersonalizowana świeca zapachowa z logo firmy lub nadrukiem reklamowym. Tak naprawdę jest to produkt kierowany dla właścicieli małych, średnich i dużych firm. Będzie znakomitym gadżetem reklamowym, bo stanie w biurze naszego kontrahenta lub firmy, która dzięki niemu dołączy do stałych klientów. Dla poważnych kontrahentów możemy przygotować również niebanalnie zapakowany zestaw upominkowy. Produkty są wykonywane bardzo starannie, więc możemy wybrać świecę lub drugi wariant, zamówić dowolny kolor i kształt. Przesyłamy do firmy Paolo Argento zamówienie, załączając grafikę, jaką chcemy umieścić na świecy. Dobieramy również ulubiony zapach naszego klienta.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze świeczek zapachowych?

Na rynku mamy ogrom różnorodnych świeczek. Kupujemy je, by zmienić klimat w domu lub wręczyć komuś w prezencie. Są pięknie wykonane i mają urzekający zapach. Problem w tym, że zupełnie nie interesujemy się, z czego zrobione są świeczki i co tak naprawdę wdychamy. Tamie świece produkowane są z parafiny, która jest pozyskiwana m.in. z ropy naftowej. Kiedy odpalimy świeczkę, ta wydziela szkodliwe dla zdrowia substancje. Szkodliwy dla układu oddechowego. Może być również sam knot, który zawiera np. ołów, który jak wiemy, jest wrogiem naszego organizmu. Idąc dalej, mamy sztuczne barwniki dodawane do parafiny. Pod znakiem zapytania stoi aromat. Z pewnością nie ma nic wspólnego z aromaterapią, bo może przynieść, odwrotny skutek. Czytajmy etykiety, a jeśli chcemy mieć bezpieczny dla zdrowia produkt, kupujmy świeczki produkowane z wosku sojowego, z knotem drewnianym lub bawełnianym i ekologicznym aromatem oraz barwnikiem.