Nasze świece zapachowe
kreska

Świece zapachowe Paolo Argento® tworzone są z dbałością o najdrobniejszy szczegół
oraz o środowisko naturalne. Składają się one z pięciu głównych elementów:

 

zapachy

ZAPACHY

Starannie wyselekcjonowane zapachy inspirowane są naszą pasją do podróży. Każdy z nich to połączenie kilku nut zapachowych, które przeniosą w najdalsze zakątki świata, rozpoczynając od różnych regionów Włoch aż po kraje Dalekiego Wschodu.

DREWNIANY KNOT

W naszych świecach stosujemy drewniane, naturalne knoty, które wolne są od substancji chemicznych. Pali się on małym i iskrzącym płomieniem przypominającym dźwięk palącego się drewna w kominku. W ten sposób zapewnia dodatkowe walory słuchowe.

o świecach knot
o świecach wosk

SOJOWY WOSK

Do produkcji naszych świec używamy wyłącznie delikatnego wosku sojowego, który ma wiele zalet:
• W trakcie spalania nie wydziela on żadnych toksycznych substancji.
• To surowiec naturalny, produkowany z dobrej jakości soi, niezawierający pestycydów ani innych szkodliwych składników, jest więc gwarancją naturalności i bezpieczeństwa.
• Pali się delikatnym płomieniem, nie powodując kopcenia, a jego czas palenia jest dłuższy niż w przypadku zwykłych świec parafinowych.

ELEGANCKIE SZKŁO

Wysokiej jakości szkło sprawia, że nasze produkty będą nie tylko elegancko prezentować się w Twoim domu, ale będą również idealnym pomysłem na prezent.

o świecach szkło
o świecach wieczko

UŻYTECZNE WIECZKO

Oryginalne wieczko stanowi elegancki detal do świec z linii Lusso. Produkowane jest ono z wysokiej jakości materiałów i może sprawdzać się także jako podstawka pod palącą się świecę.