Świece zapachowe z logo firmy
kreska

Oprócz gotowych świec zapachowych dostępnych w naszym sklepie, dla naszych klientów przygotowaliśmy również ofertę personalizowanych świec zapachowych. Nasza oferta skierowana jest dla właścicieli małych, średnich i dużych firm. Proponujemy Państwu świece zapachowe z logo firmy bądź innym nadrukiem. Spersonalizowana świeca zapachowa to niebanalny pomysł na upominek dla pracowników, klientów czy uczestników eventów. To również świetny sposób reklamowania i promowania Państwa firmy. Oferujemy również pięknie zapakowane zestawy upominkowe..

Zakres naszej oferty biznesowej

Do każdej oferty współpracy podchodzimy indywidualnie, oferując optymalne rozwiązania odpowiadające potrzebom każdego klienta. Nasze produkty są wykonane niezwykle starannie i dokładnie. Możemy spersonalizować dla Państwa każdą dostępną w naszym sklepie świecę. Wystarczy, że wybiorą Państwo intersujący kolor i kształt, a następnie prześlą go do nas wraz z grawerem jaki powinien zostać wykonany. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych wyrobów.

Wszystkie złożone zamówienia staramy się realizować w jak najkrótszym terminie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty biznesowej! W celu uzyskania szczegółowych informacji, zapraszamy do przesłania zapytań w zakładce Kontakt. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszelkie nurtujące Państwa pytania i pomogą w wyborze najlepszych dla Państwa świec zapachowych z logo firmy.

 

 

 

 

ikona o nas

 

 

oferta biznesowa